0530 047 78 05
trar
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Osmanlı Grafik 2008 yılında İstanbul 2.Matbaacılar Sitesin de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana alanında uzman kişilerce oluşturulmuş kadrosuyla sizlere en doğru hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak birincil önceliği olmuştur.

Tipografi, illüstrasyon, logo tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, afiş, billboard, kartvizit ve antedli kağıt gibi interaktif tasarımlarda bir marka halini almayı başaran Osmanlı Grafik 2012 yılı itibariyle kutu ve ambalaj tasarımı sektörüne de adımını atmıştır. Aktif çalışmaya başladığı ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede grafik tasarım alanında ismini duyurmuş ve ilkelerinden asla vazgeçmeden bugüne kadar emin adımlarla büyümeye devam etmiştir.
Bugün Osmanlı Grafik’in değişmez prensipleri kalite, zamanında teslim ve uygun fiyattan oluşmaktadır. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Osmanlı Grafik sizlere bugün ve gelecekte aynı ilkelerle hizmet vermeye; misyonunun gerektirdiği şekilde hareket ederek müşteri odaklı bir çalışma sunmaya devam edecektir.
Rakiplerinizden ayrılmak ve mevcut kitlenizi büyütmek için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Misyonumuz

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir

WhatsApp chat