Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

Hakkımızda

Osmanlı Kutu Ambalaj 2008 yılında İstanbul 2.Matbaacılar Sitesin de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana alanında uzman kişilerce oluşturulmuş kadrosuyla sizlere en doğru hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak birincil önceliği olmuştur.

 

Tipografi, illüstrasyon, logo tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, afiş, billboard, kartvizit ve antedli kağıt gibi interaktif tasarımlarda bir marka halini almayı başaran Osmanlı Kutu Ambalaj 2012 yılı itibariyle kutu ve ambalaj tasarımı sektörüne de adımını atmıştır. Aktif çalışmaya başladığı ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede grafik tasarım alanında ismini duyurmuş ve ilkelerinden asla vazgeçmeden bugüne kadar emin adımlarla büyümeye devam etmiştir.

Bugün Osmanlı Kutu Ambalaj’ın değişmez prensipleri kalite, zamanında teslim ve uygun fiyattan oluşmaktadır. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Osmanlı Kutu Ambalaj sizlere bugün ve gelecekte aynı ilkelerle hizmet vermeye; misyonunun gerektirdiği şekilde hareket ederek müşteri odaklı bir çalışma sunmaya devam edecektir.

Rakiplerinizden ayrılmak ve mevcut kitlenizi büyütmek için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Teslimat süresi ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Termin aşamamız şu şekildedir:

1. Baskı onay süreci

2. Üretim süreci

3. Teslimat süreci

İstanbul içi teslimatlar depo adresinize tarafımızca yönlendirilmektedir. İstanbul dışı sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğunuz lojistik firmaları ve ya kargo firmaları ile vereceğiniz adrese yönlendirilmektedir.

Elbette, grafikerlerimiz bu hususta sizlere yardımcı olacaktır. Baskı Öncesi ve baskı sonrası olmak üzere ürünleriniz için her türlü desteği sizlere sağlıyoruz.

Baskıda sorun yaşamamak için resim ve yazıları CMYK formatında ve görselleri 300 dpi olarak çalışmanız gerekmektedir. Çalışmalarınızda efekt kullandıysanız (gölge contour, transparan vs. ) bunarı resme çevirmeniz gerekmektedir. Lens olarak bırakmanız halinde baskı dosyasında tamamen bozulma ve ya renk sapmaları yaşanabilir.

İstediğiniz ürünün baskı, kağıt ve teknik özelliklerini adetleri ile birlikte göndermiş olduğunuz mailde belirtirseniz size özel fiyat çalışması yapıp tarafınıza dönüş sağlayacağız.